još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Univerzalna tema o motornim pilama

+5
ilegalac
jeffy
danijel P7b
muhanicar
Admin
9 posters

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  jeffy pet oľu 02, 2012 7:59 pm

Pumpa je od neke plastike, membrana je klasična od bune ili čega več, a ovo su nepovratni ventili.
Pumpa se spaja sa crijevom na onu kutijicu za odušak. po svoj prilici, trebala bi neka pumpa koja ima veliku površinu sa strane impulsa, a malu na uljnoj strani :roll:

jeffy

Broj postova : 268
Join date : 20.12.2011

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  Admin sub oľu 03, 2012 5:03 pm

E, da..još je trebalo i ovo napraviti
[You must be registered and logged in to see this link.]
nikad više amen rigam

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  muhanicar ned oľu 04, 2012 1:34 pm

Admin je napisao/la:E, da..još je trebalo i ovo napraviti
[You must be registered and logged in to see this link.]
nikad više amen rigam
Kaj to bude? Škare?

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  Admin ned oľu 04, 2012 7:48 pm

ma jok ..to su oni zupci preko kojih se pila nasloni na drvo , desno je copy, ljevo paste

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  muhanicar ned oľu 04, 2012 7:53 pm

crta

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  Admin uto oľu 06, 2012 7:54 pm

Ma ne , trgam se ali ja jednostavno moram staviti ovu sliku ..moj prijetelj se bude jako nasmijao kad je vidi .
Ali nema veze , ipak smo mi strojari i preciznost nam je urođena .


Za soboslikare i ostale radi se o podešavanju kuta predpaljenja



[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Admin; ned tra 01, 2012 7:57 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  danijel P7b sri oľu 07, 2012 1:34 pm

Ne vidi se slika? lol!

danijel P7b

Broj postova : 5
Join date : 02.03.2012

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  Admin sri oľu 07, 2012 5:07 pm

danijel P7b je napisao/la:Ne vidi se slika? lol!
Eto ti i link ispod slike (na sliku) ..neke postavke ti ne valjaju Embarassed

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  jeffy ned tra 01, 2012 6:59 pm

Vidim pacjenta 041, komad svjećice i komparator. Preciznost na djelu, ti si u stanju amputirat levo jaje komarcu. Ili to mjeriš temperaturu, analnim putem lol!

jeffy

Broj postova : 268
Join date : 20.12.2011

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  Admin ned tra 01, 2012 7:31 pm

A tek da vidiš novi nosač koparatora .budem ga sliknul kad se ovaj vrati doma ..iznajmljen je kolegi .
btw ..kolega ima 045 ..nema iskre .
Nju smo vrtili na stroboskop ....ustvari nije mi se dalo previše razbijati glavu oko toga .

problem je iskra ...ima na stolu 3-4 magneta ..3-4 paljenja (neka su platinnsa a neka elektronska )ona ima brijeg za platine na radilici ..
Ugradio je platinsko ali ne pali ..tu je odigrao sroboskop jer je mislio da ne baca iskru gdje treba , komparator i stroboskop je sumnju otklonil ..ali smo zaključili da je iskra preslaba ...baci iskru na sviječicu .onako malo ..bez sviječice teško da dobije 3 mm .( na 2000 rpm-a bušilice) ..na manjim okretajima proporcionalno manje
Govori on da je poderao špagu ..zaljevao . mjenjao karburator ...itd. ali nije se "javljala" .
To platinsko paljenje i jedan od tih magneta mu je prodao lik sa sajma ..i rekao mu da mora kajelu pomakniti za širinu iste ( unaprijed ili unatrag , više se ne sječam) ,,ali ništa ..
Mjenjali smo 4-5 puta položaj magneta bez kajele ali uzalud ...
E sad ..govori da špula na drugoj pili(08s) pod drugim magnetom( 08 ima deblju radilicu) baca munju a ne iskru .

Lokalni meštar mu je ponudio novu špulu i ćip ..i natuknuo da treba još nekaj napravilti ( ali se nasmijao i rekao da dalje mora šutiti raid zaštite intelektualnog vlasništva) .

Dakle ta nova špula bi išla umjesto elektronike i pod magnet za elektroniku + čip .
Od toga je odustao radi ćega drugog nego love .

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  jeffy ned tra 01, 2012 8:18 pm

Zašli ste vi duboko u temetiku, tak i treba....Kaj se tiče tih čipova za pregradnju klasičnog paljenja u elektronsko okidanje, ja isto nemam velika saznanja. Nekoliko puta sam se na forumu raspitivao o iskustvima drugih. Uglavnom, pogledaj na ovom linku, ima nekoliko rješenja. Zanimljivo, piše da se za jedno od njih traži extra uzemljenje. Ali je za njega potrebno imati originalni magnet i špulu. E sad ti veliš da iskre ima ali je slaba. Uzmimo moguću pretpostavku da je je i magnet oslabel, dal bude onda dovoljno iskre i sa novim čipom. A ako bi to bilo dovoljno onda je pregradnja jeftina.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vama je cilj dobiti kvalitetnu iskru, a kasnije vi nju lako dovedete u pravi trenutak. Jer to je čista statika i sa te strane nema neka filozofije

Kaj se tiće određivanja pretpaljena sa komparatorom, kak bude to funkcioniralo ako bi npr, bil otvor svječice pod nekim kutom

jeffy

Broj postova : 268
Join date : 20.12.2011

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  ilegalac ned tra 01, 2012 9:21 pm

ma ostavite se vi SF
de vi meni recite kak saštelati karburator
što je L a što H
i kako ga srediti

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  Admin ned tra 01, 2012 10:18 pm

L.količina goriva na leru ili ti minimalnim okretajima
H..količina goriva na punom gasu ...tu se ujedno regulira maximalni broj okretaja .
Za podešavanje jednog i drugog treba broječ broja okretaja ili se tješiti da ti to znaš po sluhu .
Možda i to netko može tko to radi svaki dan ...10x na dan ...a prije toga je to radio uz pomoč instrumenta .

Ostaje još treči vijak na kojem se podešava zrak na min. broju okretaja .

Dobro podešena pila radi mirno na leru , ne vrti lanac ...iz režima ler do maksimanog broja okretaja naglim pritiskom gasa ne zacukava ..isto tak kad naglim otpuštanjem gasa iz max. broja okreja padne na ler ne ugasi se .
Da bi to sve radio po ovoj šabloni svi drugi uvjeti ( min. pola rezervara goriva , čisti filtr zraka , pila zagrijana na radnu temperaturu , čisti auspuh)) kao i svi drugi sustavi moraju biti ispravni( sviječica , dovod goriva , kopresija ..itd. )

Za remont karburatira treba više od poznavanja rada istog ... poslje mjenjanja membrani treba ispitati zatvaranje ventila goriva ...testiranje na tlak svih spojeva ...i naravno podešavanje ..pranje , propuhivanje kanala sam najerno izostavio ,bla,bla,bla .

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  ilegalac ned tra 01, 2012 10:37 pm

Admin je napisao/la:L.količina goriva na leru ili ti minimalnim okretajima
H..količina goriva na punom gasu ...tu se ujedno regulira maximalni broj okretaja .
Za podešavanje jednog i drugog treba broječ broja okretaja ili se tješiti da ti to znaš po sluhu .
Možda i to netko može tko to radi svaki dan ...10x na dan ...a prije toga je to radio uz pomoč instrumenta .

Ostaje još treči vijak na kojem se podešava zrak na min. broju okretaja .

Dobro podešena pila radi mirno na leru , ne vrti lanac ...iz režima ler do maksimanog broja okretaja naglim pritiskom gasa ne zacukava ..isto tak kad naglim otpuštanjem gasa iz max. broja okreja padne na ler ne ugasi se .
Da bi to sve radio po ovoj šabloni svi drugi uvjeti ( min. pola rezervara goriva , čisti filtr zraka , pila zagrijana na radnu temperaturu , čisti auspuh)) kao i svi drugi sustavi moraju biti ispravni( sviječica , dovod goriva , kopresija ..itd. )

Za remont karburatira treba više od poznavanja rada istog ... poslje mjenjanja membrani treba ispitati zatvaranje ventila goriva ...testiranje na tlak svih spojeva ...i naravno podešavanje ..pranje , propuhivanje kanala sam najerno izostavio ,bla,bla,bla .
znaći sa l sredim da se negasi , a sa h da neode u iberturažu ia ako mirno i fino radi to je to lol!

ja sam mislio da je to kompliciranije bounce

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  Admin ned tra 01, 2012 11:03 pm

Sa L središ da radi mirno na niskom broju okretaja i da kad iz " punog gasa " pada ne ler ne krepa .
[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  ilegalac ned srp 08, 2012 10:36 am

ajd šefe još malo pojasni štelanje karba
zadnji put nisam baš slavno završio, ali sad imam drugu makinu lol! i u njenim uputama ima malo detaljnije obj
ašnjeno
ali zbunjuje me ovo : H 3/4 i 3/8
L 1 1/2-1/4
ak sam shvatio vrtiš vijak udesno 3/4 i kad ga najdeš vratiš 3/8 nazad scratch

inaće ajd da se pohvalim kupio motorku STARKE GS45AS, 600tinjak kn (s rodjendansjkim popustom) u obiju
garancija 5 jahre, pa da vidim koliko će izdržat
inaće motorka je 1,7kw i sasvim ok, zadnja mi je bila 2,0kw ali ova mi je izgleda jača na osjet
zanimljiva mi je zato što se u uputama traži gorivo mješavina 1:25 tj 4%,, a to koliko znam još troši samo moj apen
inaće hvale tu motorku sa oregon maćem i lancem i walbro karburatorom, scratch e sad što im to znaći

dosada sam imao MTD46, zgodna motorka iz peveca, nešto oko 900kn, dosada izrezala 30metara višemetrice u furke,
dobro je radila, ali je imala manu da joj se popuste vijci što drže karburtor,
zbog tog je bila jednom kod majstora i sve pet

ove godine se opet "rasštelala" i zato sam pitao za pomoć, međutim štelanje nije uspijelo i tek tada sam shvatio da je karb opet popustio
to sam sredio al karb nisam uspio naštelat(jer sam ga dotle totalno rasštelo), pali ali neće na ler gas, i voli otić u ibergas

tada dolazi tata od moje lijepe polovice cheer u pomoć ali neće ni njegova štilovka na kojoj se izvana vidi da joj je jedan amortizeer u raspadnom stanju, a kvar joj je da se guši kad je pustiš rezati

sve to skupa tata nosi nekom svom "dobrom " majstoru koji meni mjenja dihtung cilindra, iako sam tražio samo štelanje, a tateku mjenja semeringe radilice, ali ne i amortizer scratch

poanta svega je da je moja motorka radila poslije toga svega nekih 5-10minuta i zaribala (kaže tatek da neznam napravit mješavinu Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 1026572418 )

drugi dan dolazi opet tatek u pomoć, ali ... opet neće štilovka, opet ista stvar scratch , jbg tatek kad neznaš napravit mišung jumpy

i sad je pitanje što napravit takvom majstoru :bball:

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  Admin ned srp 08, 2012 10:52 pm

違法c je napisao/la:
ali zbunjuje me ovo : H 3/4 i 3/8
L 1 1/2-1/4
ak sam shvatio vrtiš vijak udesno 3/4 i kad ga najdeš vratiš 3/8 nazad scratch


Vijak se zategne do kraja u desno pa se vrati onoliko koliko piše .
Ali nježno zateži jer je na tim vijcima konusni kao vrh igle ..pa budi nježan .
Motorka se štela sa (pravilno) zategnutim lancem , s više od pola rezervara (ispravnog) goriva .
čistim filtrom .
Štelung motorke ovisi o temperaturi zraka , tlaku zraka , vlazi zraka , dobu dana , ekvinociju i količini živaca štelera .

Pod uvjtom da su mebrane pokretljive , kopresija dobra , i da dobro brtve spojevi .
Treba uzeti u formulu i to da su male kubikaže zajebanije na odstupanja u bilo kojem gornjem segmentu od velikih .
AKo tu pilicu od 28 ccm-a ne možeš podesiti budi siguran da nemaš sve koponente sustava ispravne .

Kaj se tiče majstora ..nemam poima kaj bi rekel ...lova popravlja pilu a ne majstor .
I ne trebate popiti 10 piva kako bi shvatili i jedan i drugi da servis bez ruku majstora dođe tu negdje reda veličine pile koju su kupil .
Da ti je rekel da trebaš uložiti 500-600 kuna rekel bi da ti se ne isplati .
Brijem da je odnos malo zamršeniji ali je ziher tu negdje .

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  ilegalac ned srp 08, 2012 11:28 pm

Admin je napisao/la:
違法c je napisao/la:
ali zbunjuje me ovo : H 3/4 i 3/8
L 1 1/2-1/4
ak sam shvatio vrtiš vijak udesno 3/4 i kad ga najdeš vratiš 3/8 nazad scratch


Vijak se zategne do kraja u desno pa se vrati onoliko koliko piše .
Ali nježno zateži jer je na tim vijcima konusni kao vrh igle ..pa budi nježan .
Motorka se štela sa (pravilno) zategnutim lancem , s više od pola rezervara (ispravnog) goriva .
čistim filtrom .
Štelung motorke ovisi o temperaturi zraka , tlaku zraka , vlazi zraka , dobu dana , ekvinociju i količini živaca štelera .

Pod uvjtom da su mebrane pokretljive , kopresija dobra , i da dobro brtve spojevi .
Treba uzeti u formulu i to da su male kubikaže zajebanije na odstupanja u bilo kojem gornjem segmentu od velikih .
AKo tu pilicu od 28 ccm-a ne možeš podesiti budi siguran da nemaš sve koponente sustava ispravne .

Kaj se tiče majstora ..nemam poima kaj bi rekel ...lova popravlja pilu a ne majstor .
I ne trebate popiti 10 piva kako bi shvatili i jedan i drugi da servis bez ruku majstora dođe tu negdje reda veličine pile koju su kupil .
Da ti je rekel da trebaš uložiti 500-600 kuna rekel bi da ti se ne isplati .
Brijem da je odnos malo zamršeniji ali je ziher tu negdje .

jbt ak sam dobro razumio, nježno zategnem šarafe i onda H popustim za 3/4 do 3/8 kruga,
a L za 1 1/2 +-1/4 kruga :cheers: pa to nije proiblem
a inaće pila je 46 ccm


što se tiće majstora tu si u pravu, starac je gadan zajeb napravio, ali tješi me ona poslovica
NEKA JE MENI KREPALA KRAVA, ALI I SUSJEDU JE
tak sam ga i zajebavo

tu si dotaknuo i raspravu dali vrijedi kupovati te jeftine motorke (alate)
moj starac ima štilovku staru 20tak godina koja je tada(ili bi sada) koštala cca 5000kn, al on tvrdi da je on ima več 20 godina ,bez obzira što je za te godine dao još 5-6000 kn za popravke
dakle potrošio je cca 10 000kn
meni je ova izdržala 3-4godine scratch
on mijenja lance i vodilice, a ja to dobijem na novoj motorki lol!
dakle dao sam 900kn, još imam 9100 za idučih 17 godina

druga stvar je kad mi uspoređuju kvalitetu motorke po količini izrađenih drva
ja godišnje naručim 15m3 višemetrice i to izrežem u furke za nekih 5-10 dana(koliko mogu iscjepati)
a on napravi u šumi 40m(onih običnih) i to izreže u metricu doveze kući, i tamo mu drvorezač bancekom to ispili

i sad rasprava koja motorka više radi, njegova koja se upali svakih sat vremena i izreže 4-5 komada, pa pauza
ili moja koja kad se upali nestaje dok ima goriva(baš sam brojao oko 80 furaka reže zaredom)

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  Admin pon srp 09, 2012 6:56 am

Vjerojatno ste u pravu i jedan i drugi po pitanjeu računice .
Moja filozofija je kontra tvoje , radije ulažem u staru štilovku nego da kupim novog kineza .

Isto čitam i ne vjerujem kako ekipa troši preko 50 litara mejšavine u sezoni i ima pilu godinama .
Ili radi xy metara i samo mjenja lance .
Ili lažu ili daju hrpu love za usputne popravke koje usput i zaborave (namjerno ili slučajno) .
Naročito oni koji si to sami poprave .

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  ilegalac pon srp 09, 2012 4:12 pm

Admin je napisao/la:Vjerojatno ste u pravu i jedan i drugi po pitanjeu računice .
Moja filozofija je kontra tvoje , radije ulažem u staru štilovku nego da kupim novog kineza .

Isto čitam i ne vjerujem kako ekipa troši preko 50 litara mejšavine u sezoni i ima pilu godinama .
Ili radi xy metara i samo mjenja lance .
Ili lažu ili daju hrpu love za usputne popravke koje usput i zaborave (namjerno ili slučajno) .
Naročito oni koji si to sami poprave .
jbg to ti je ko u seksu
svi muški su jebači, a sve ženske su čestite, pa ko se onda tu jebava???? bounce

čuj ako si sam majstor to je ok, ak imaš ovakve majstore neznam baš

moj einhel trimer je progutao prv godine preko 50 l, druge isto, a ove oko 10 l al još nije gotovo, i ide i dalje

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  Admin pon srp 09, 2012 4:51 pm

Vratimo se na priču o lošoj mješavini od koje je tvoja mala zaribala .
Navodno se danas na tim jeftinjačama ne nkalsira cilindar nego karike .
i kad podere taj sloj na karikama nema te mješavine koja bi ga zaštitila od zaribavanja .

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  ilegalac pon srp 09, 2012 8:02 pm

Admin je napisao/la:Vratimo se na priču o lošoj mješavini od koje je tvoja mala zaribala .
Navodno se danas na tim jeftinjačama ne nkalsira cilindar nego karike .
i kad podere taj sloj na karikama nema te mješavine koja bi ga zaštitila od zaribavanja .

nije mješavina bila loša nego majstor
uostalom i druga je radila sa istom mješavinom

majstor j mjesto štelanja karba , skidao cilindar da bi promjenio dihtung ispod (?) e sad dali je njemu nešto upalo/ispalo neznam


po tvome bi znaći svako malo bilo preporučljivo promjenit karike

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  Admin pon srp 09, 2012 8:06 pm

違法c je napisao/la:


po tvome bi znaći svako malo bilo preporučljivo promjenit karike
Ja sam čuo da se to tako radi , ali nikad vidio na svoje oči ...skoro i da ne vjerujem u to amen
.
Volio bi da jeffy to prekometira kad pročita .
Ako ti se da upri u google , ispada da bi promjena karika bilo riješenje .
Samo pitanje gdje nabaviti takve karike .


edit

postoji nikasil karike ..i klipovi
[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  ilegalac pon srp 09, 2012 10:01 pm

Admin je napisao/la:
違法c je napisao/la:


po tvome bi znaći svako malo bilo preporučljivo promjenit karike
Ja sam čuo da se to tako radi , ali nikad vidio na svoje oči ...skoro i da ne vjerujem u to amen
.
Volio bi da jeffy to prekometira kad pročita .
Ako ti se da upri u google , ispada da bi promjena karika bilo riješenje .
Samo pitanje gdje nabaviti takve karike .


edit

postoji nikasil karike ..i klipovi
[You must be registered and logged in to see this link.]

sve to stoji ali, mač i lanac koštaju cca 200-300kn, znači ostatak košta300-400kn
znači neisplati se popravljati, a pogotovo garancija 5g, pa nek se je.u

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  Admin pon srp 09, 2012 10:10 pm

違法c je napisao/la:

sve to stoji ali, mač i lanac koštaju cca 200-300kn, znači ostatak košta300-400kn
znači neisplati se popravljati, a pogotovo garancija 5g, pa nek se je.u
Zaboravi na mač i lanac , vidiš da ga ne uspiješ poderati lolo kava ..još za dvije runde imal budeš pune čavle lanaca i vodilica


Fora sa 5 jare garancije nije loša , pitanje kaj ulazi u garanciju .
Mebrane ne ..vjerojatno su potrošni matrijal
zaribavanje ne ..ako ti zariba krivili budu tebe da nisi stavio ulje u mješavinu .
Ama baš svaki dio mogu prozvati potrošni matrijal ..

eventualno elektronika ..ta garancija ti po meni ne vrijeid baš ništa

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  ilegalac uto srp 10, 2012 12:14 pm

Admin je napisao/la:
違法c je napisao/la:

sve to stoji ali, mač i lanac koštaju cca 200-300kn, znači ostatak košta300-400kn
znači neisplati se popravljati, a pogotovo garancija 5g, pa nek se je.u
Zaboravi na mač i lanac , vidiš da ga ne uspiješ poderati lolo kava ..još za dvije runde imal budeš pune čavle lanaca i vodilica


Fora sa 5 jare garancije nije loša , pitanje kaj ulazi u garanciju .
Mebrane ne ..vjerojatno su potrošni matrijal
zaribavanje ne ..ako ti zariba krivili budu tebe da nisi stavio ulje u mješavinu .
Ama baš svaki dio mogu prozvati potrošni matrijal ..

eventualno elektronika ..ta garancija ti po meni ne vrijeid baš ništa
ima jedna fora sa garancijom
za ovu motorku kažu dase mijenja staro za novo
a one druge skuplje idu na servis pa što bude

baš me zanima što mi kako će biti

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Univerzalna tema o motornim pilama  - Page 2 Empty Re: Univerzalna tema o motornim pilama

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.