još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tema za pse

+9
mtd001
zoki
Bobić
mali od testa
prkanjac
muhanicar
2 UglliDriver
ilegalac
mario
13 posters

Stranica 11 / 15. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  pitijacro ned kol 09, 2015 10:40 am

Prasci jeni, vi bi da mi pseto bude lokalna radodajka.

Nema šanse, u našem dvorištu samo sve po ps.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  pitijacro uto kol 11, 2015 8:58 pm

Sam da reknem da nas je Ninin seks koštao dvijestio pet kuna.
Vandravci bohljivi kaj su se koo nje motali su joj ostavili buhe i sad se struže i čohlja ko bedasta. Kupio muž danas. Opet. Pred dva i pol mjeseca smo isto za dvijesto pet kuna zbog ušnih šugaraca i buha za svaki slučaj. lupaozid

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  Bobić uto kol 11, 2015 11:03 pm

Znaci vušljivci su sexat dosli,,,, lolo lolo lolo
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  pitijacro sri kol 12, 2015 4:15 pm

A šta ćeš - kakvi gazdi, takvi psi.

Gazdi onog blentavca budem zaračunala alimentaciju ako je kaj napravil.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  pitijacro pon kol 17, 2015 5:53 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Poslala ja muža neki dan po ampule protiv buha, uzimamo dvije največe, . te su svaka za do 40 kila težine psa, a Nina ima 70, i dvije dođu 205 kuna. Ali su mu dali jednu veliku i jednu malu, za do 15 kila težine psa, iako je naglasio Nininu težinu, za 215 kuna, jer mala ampula je samo nekoliko kuna jeftinija od velike, a i zaračunali mu savjet i izdavanje recepta koje uopće nije tražio. Onda sam ga poslala natrag, da zamjeni malu za jednu veliku, i doplati tih pet kuna razlike, ali je doplatiti morao trideset. Lopovi. Osim toga, dali su mu nezapakiranu ampulu, koja, kada sam joj je stavljala, sam vidjela da je i više nego poluprazna. Ma bilo je valjda trećina insekticida u njoj. E, sada se moja Nina i dalje češe, još je svrbi, dakle doza je bile premala, iako je trebasla biti i više nego dovoljna, jer sam joj stavila i dvije najmanje koje imam za nacu dok sam vidjela da su nas prevarili - e, sada opet moram potrošiti 205 kuna za nove ampule. Samo ih sada neću kupiti kod njih nego u pet šopu. Niti na liječenje više kod njih nećemo ići. Vetreinarska ambulanta Čakovec je prevarantska ambulanta, i rendgen rade sa starim folijama pa ne mogu očitati slike, a naplate ko da su dobre, i sve životinje operiraju čim ih dovedeš. I Ninu su htjeli, ali ja je ne dam.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  muhanicar pon kol 17, 2015 1:26 pm

Pusti tog kera nek se češe, vidiš da ju svrbi.
Ljek za to nema u ambulanti.

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  pitijacro pon kol 17, 2015 2:15 pm

Budu ju počohljali opet za šest mjeseci. Za sada joj je dosta, nije više zainteresirana.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  pitijacro čet kol 20, 2015 9:44 am

U slučaju da moja Nina postane mama, poklonila budem krasne psiče dobrim ljudima koji ih budu pazili i dobro hranili i budu čvrsto obečali da ih nikada neće udariti i da ih nikada neće staviti na lanac.

Potencijalni kandidati se mogu upisati na listu čekanja.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  Admin čet kol 20, 2015 1:36 pm

mogu te riješiti takve muke pa nakon poroda ostane samo jedan bejzbol

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  muhanicar čet kol 20, 2015 2:46 pm

Admin je napisao/la:mogu te riješiti takve muke pa nakon poroda ostane samo jedan bejzbol
Kugla?

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  pitijacro čet kol 20, 2015 3:02 pm

Kako meni taj čovjek zna dignuti živac.......

Admin, jesu tebi kad jaja bila svezana u leptir mašnu? bejzbol


tema za pse  - Page 11 1225323004

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  Admin čet kol 20, 2015 3:50 pm

muhanicar je napisao/la:
Admin je napisao/la:mogu te riješiti takve muke pa nakon poroda ostane samo jedan bejzbol
Kugla?
mali se ne kuglaju , mali se utapaju amen amen

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  pitijacro čet kol 20, 2015 8:26 pm

Sadist.
Dođi k meni na kapučino. Cool

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  muhanicar čet kol 20, 2015 8:48 pm

Admin je napisao/la:
muhanicar je napisao/la:
Admin je napisao/la:mogu te riješiti takve muke pa nakon poroda ostane samo jedan bejzbol
Kugla?
mali se ne kuglaju , mali se utapaju amen amen
To sam i mislil, samo kaj kugla ide u vrečicu da ne ispliva .....

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  Admin čet kol 20, 2015 8:59 pm

muhanicar je napisao/la:
Admin je napisao/la:
muhanicar je napisao/la:
Admin je napisao/la:mogu te riješiti takve muke pa nakon poroda ostane samo jedan bejzbol
Kugla?
mali se ne kuglaju , mali se utapaju amen amen
To sam i mislil, samo kaj kugla ide u vrečicu da ne ispliva .....
mig

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  pitijacro čet kol 20, 2015 9:08 pm

Čim naberem prve gljive, pozvati ću vas na ručak. raspa

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  pitijacro ned kol 23, 2015 8:01 am

Problem - Ninu jako boli noga, ne može staTI NA JU, A I LIŽE SE STALNO I SADA VIDIM IMA ŽUTI VAGINALNI ISCJEDAK, OČITI ZNAK NEKAKVE UPALE. oVO JE VEĆ STRAŠNO , TAKVE PROBLEME NISMO NIKADA IMALI. Sada, ili ju je koji blentavac inficirao, ili je zbog hladne vode u ribnjaku nešto zapatila, A to što je noga boli znam da ju je povriedila davno, ali do pred koji mjesec joj ništa nije bilo.
Na rendgenu je bila, ali ti idioti ne znaju točno što je, ali bi ju operirali, vele, folije su im u lošem stanju pa se na slici ne može vidjeti, ali zato tristo kuna bez pardona po slici uzmu,petsto sa pregledom i nekakvim tableticama protiv bolova, i sada bi oni dok otvore nogu kao vidjeli o čemu se radi.
A ništa, idemo mi danas drugome doktoru, barem da ginekološki problem riješimo, a sutra budem zvala Veterinarski fakultet u zagrebu da vidim kada i gdje nijhovi doktori rade.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  Admin ned kol 23, 2015 9:33 am

Nini je odavna treba kugla , ovo kaj radite je mučenje sebe a i nje .
Ostala bi vam u ljepom sječanju , ovako bude to sječanje transformiralo u nešto suprotno .

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  pitijacro ned kol 23, 2015 10:38 am

U današnje vrijeme kada se životinja može liječiti, kada ima dovoljno medikamenata i drugih mogučnosti zahvata tvoj prijedlog je okrutan. Nina je jedan sretan pas, živahan, nevjerojatno inteligentan, komunikativan, i krajnje odan. Već sama ta odanost, bez svega ostaloga što sam rekla o njoj zavrijeđuje da joj se pomogne do zadnjeg trenutka njenog života, koji će, usput rečeno, završiti kada priroda rekne da je gotovo.
Kada životinja ima potrebu da te nađe, ma gdje u dvorištu ili plasteniku bio, i dođe na metar od tebe i legne, i spava - jedino joj je bitna tvoja blizina, zavrijeđuje svu pomoć koju joj možeš pružiti, jer malo je ljudi koji nešto takvoga osjećaju za tebe.
Mislim da bi, da samo jedan dan provedeš uz nju, i samo je gledaš kako se ponaša i reagira promijenio svoj stav.
Ja neizmjerno volim svoga psa.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  Admin ned kol 23, 2015 10:52 am

Nema tu ljubavi , oni imaju nagon za čoporom (....jer  ih štiti , pomaže im u snalaženju oko hrane ili lova , kao i sve druge blagodati čopora ( stalno ima neka ženka  pri ruci , xd )) .

Ako joj želiš prirodnu smtr onda joj lječenjem i medikamentima nikako ne pomažeš .

KAj je za tebe prirodna smrt kod pesa ? ..zatajenje srca ...mnoge životinje uginu prirodno od razno raznih upala ili koplikacija , sepsa itd ..sve je to prirodna smrt .
I zatajenje srca možeš predvidjeti redovitim EKG-om i pravovremenom transplatacijom . amen

Psi znaju kad ima je kraj , također imaju nagon za to , udaljuju se od čopora , kako ne bi svojom bolešču tj. slabošču oslabili i otežali obranu čopora , kako ne bi zarazili druge članove čopora ...

Bolesta , izmoren i pregladni pas ne može do hane , vode , ubinje je ubrzno tako je to prirodno ....nažalost

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  pitijacro ned kol 23, 2015 11:19 am

Pa tako ti je i kod ljudi.
Pa u nekim djelovima Tibeta još uvijek nose stare i nemoćne u planinu i ostavljaju ih da umru - prirodno. Zapravo od gladi i iscrpljenosti od gladi.

Humanost je nešto što imaš u sebi ili nemaš. To se ne može naučiti, to moraš osjećati.
Odanost i empatija isto tako. A to što kažeš da me pas ne voli nego je u pitanju nagon za samoodržanjem jako griješiš. Kada pas maše repom dok prolaziš kraj njega a zna da mu ne prijeti nikakva opasnost od tebe, ili dođe pa te takne njuškom u prolazu je znak ljubavi koju osjeća za tebe. I tisuću drugih načina na koji pokazuje da ti je privržen i da je sretan s tobom.

Nekada se niti ljudi nisu liječili - bolestan, ili je preživio ili je umro.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  pitijacro pon kol 24, 2015 3:02 pm

Bili kod stričeka doktora, dobila dva miksa antibiotika, jedne tabletice i u četvrtak opet tamo.
Danas je začudo bila dobra, nije se bojala i nije nastojala pobječi dok je spazila doktora.

Jadno moje psetance.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  pitijacro čet kol 27, 2015 4:55 pm

Još jedna pika, sa tabletama nastavljamo i sutra treba javiti jeli se stanje noge šta popravilo.
Ginekološki problem riješen.

Ovo sada moram reći - i tako moja Nina spavala do maločas u hodniku, a muž se spremio ići pokositi travu kod mame, stavio kosilicu u kedi , ali je prije toga otišao u podrum, uzeo hranu za ribe i otišao im baciti u ribnjak. Ja sam za to vrijeme ležala na kauču u dnevnoj. I čujem ja, Nina se uskomešala i počela lajati i tražila da joj otvorim vrata.. Mislila sam da želi ići s njim  jer se voli voziti, a i voli mamu jer je ona uvijek nečim hrani dok dođe. I ustanem ja, i trčim, zovem muža da stane i da je povede, ali veli on - nije to u pitanju. Ona je čula i nanjušila  da je uzimao hranu za ribe,  i skužila je da da će ih hraniti, i zna da će one isplivati, pa želi ići u ribolov. I tako je bilo - otvorena vrata auta, ona nije išla u auto nego ravno u ribnjak čim sam otvorila vrata. Žurila je ko da joj gori pod nogama.

I sad mi neka netko kaže da pas ne razmišlja i ne shvaća.
Nina ne samo da razmišlja, već mi je nekoliko puta pokazala da planira i smišlja načine kako nešto postiči ili napraviti.
Kako volim to pseto, kaliko je to pseto inteligentno, nevjerojatno.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  muhanicar čet kol 27, 2015 5:31 pm

Žurila je ona vidjeti ali dali je ginekološki problem uspješno riješen auch

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  Admin čet kol 27, 2015 6:24 pm

Kaj je radil spontani simulirani pobačaj?
sa tabletama ili šerajzlinom ?

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  pitijacro čet kol 27, 2015 8:45 pm

Zmotanci, pa pasica ima spolne organe isto ko i žena. I isti se problemi javljaju. To što to većina vlasnika pasa ne vidi, to je samo pitanje neodgovornosti. Takvima bih je zakonom zabranila držanje životinja.

Admin, ja bih tebi jedan šeralzlin napeljala u - ma znaš kam, tak kaj bi ti do jajci došel. Zmotko. tema za pse  - Page 11 401528974

Zapravo ja ne znam šta je to šerajzlin pa bih se odlučila za šerarinciger. tema za pse  - Page 11 3356946966

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tema za pse  - Page 11 Empty Re: tema za pse

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 15. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.