još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

+5
pitijacro
muhanicar
Bobić
mtd001
pingy321
9 posters

Stranica 12 / 25. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next

Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin čet lip 25, 2015 10:15 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro čet lip 25, 2015 12:46 pm

Jeli to sir tvoje mame?

Toplo se preporučam za krišku.

Špek brrrrrrrrrrr.......
Ali kuhani onako, baš prošarani, više mesa nego špeka - e, to volim.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin čet lip 25, 2015 12:52 pm

to je sir od krave Embarassed Embarassed

slika je na desktorpu ima sigurno dva mjeseca ..mada je evo jutros bila ista kombinacija ...

Ne volim prošarani špek jer to nije špek , špek je s eventualno jednom crtom mesa , čisto zato jer je nemguče da bude drugačije , zapravo je ali ipak nema potrebe za spremanjem takvoga špeka jer bi onda ovaj završio u čvarkima ..a to nije prikladno

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Bobić čet lip 25, 2015 1:05 pm

Kod tih fajferica je spek totalno drugacijeg okusa nego one prosarane od hipora, piatren i ostalih tovnljenika,,,
mi te svinje sa vise masti zovemo fajferice,,, Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 1226846223
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin čet lip 25, 2015 1:19 pm

Bobić je napisao/la:Kod tih fajferica je spek totalno drugacijeg okusa nego one prosarane od hipora, piatren i ostalih tovnljenika,,,
mi te svinje sa vise masti zovemo fajferice,,, Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 1226846223
i njih kriviš za sve svoje nevolje s nepreglednošču pišnog organa lolo

ovo je špek od brade , inače najbolji špek s svinje glad

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro čet lip 25, 2015 1:27 pm

Admin je napisao/la:to je sir od krave Embarassed Embarassed



Bravo lumenu, da mi nisi reko, ja to ne bih znala. Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 609425788

Nekada smo i mi imali takav, bila ja snaha, a bila trudna. A imali smo mi i šunke suhe, bilo to povješano na tavanu za gredu - a rekli meni , idi si tamo odreži kada te želja vlovi. A mislili oni na to, taj špek, a ja uzela nož i hodala ja to pomalo rezuckati skoro pa svaki dan. Ali nisam ja rezuckala špek, ja rezuckala šunkicu. I porezuckala ja to pogolemo dok nisam bila otkrivena.
Pa kaj, nadurena faca - ako su se mogli duriti zbog svakakvih gluposti zbog kojih se nije uopće vrijedilo duriti, onda su bar dobili pravi razlog za durenje.
Ali su me onemogučili u daljnjem pokušaju delikta - zaključali tavan i ključ u đep. Eboih......


Bobić, ja sam mislila da su fajferice nekakve posebne vitke svinje, ono, ko manekenke.
A sada ispada da su to gice ko iz Mapet šoua.
A ima taj špek zbilja drugačiji okus, sjećam ga se još uvijek, ali meni to toliko masno nikada nije pasalo.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Bobić čet lip 25, 2015 2:55 pm

Admin je napisao/la:
i njih kriviš za sve svoje nevolje s nepreglednošču pišnog organa lolo

ovo je špek od brade  , inače najbolji špek s svinje glad

Ja sam ti moj admine prirodno dosta pogrbljen pa nemam problema sa pogledom na popišanca,,,
to je valjda zato jer sam ko mali mislio da se sreca moze naci na putu kad ono  [You must be registered and logged in to see this link.]  Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 54107490

a inace kaj se tice slaninke, a volem ja zarezati sve sto je malo masnije,,,
kad spremamo carsko na rostilju ili na kamenu u mom tanjuru zavrsi sve masno zajedno sa kožicama,,, Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 2757111831
neznaju moji kaj je dobro,,, Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 2757111831


pitijacro je napisao/la:
Bobić, ja sam mislila da su fajferice nekakve posebne vitke svinje, ono, ko manekenke.
A sada ispada da su to gice ko iz Mapet šoua.
A ima taj špek zbilja drugačiji okus, sjećam ga se još uvijek, ali meni to toliko masno nikada nije pasalo.

Fajferice su navodno neka crna pasmina svinja prilagođena za zivot u divljini (za žirovanje), ali ukoliko se ista hrani na nacin kak se hrane svinje na selu onda se osali ali ta slanina nije okusa kao one vec gore spomenute vec slanina bude nakako zrelija, tvrđa i ukusnija,,,
ne osjeca masnoca kako bi se na izgled pomislilo,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro uto kol 04, 2015 12:41 pm

Ovako - četiri velike brokule, jedna velka mrkva, jedan normalan peršun, veeeelika crvena paprika, veliiika glavica luka, četiri decilitara ukuhanog paradajza, šest narezanih kranjskih Danica kobasica, četiri lovorova lista, zakuhano sa dvije žlice brašna. I peršunov list narezan na kraju.
Eh, baš je fino, i na to smo osuđeni jesti danas i preksutra.

Poslikam?.Budem, dok budemo jeli.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin uto kol 04, 2015 12:57 pm

A ja za ručak dvajst deka tanko narezanog pairzera ..bem ti more

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro uto kol 04, 2015 1:08 pm

Šta cendraš, bilo teško stati u red za janjetinu?
Ili si danas ti ne redu za kuhanje?
Ili si rasrdil ženu pak te sankcionirala? [You must be registered and logged in to see this image.]

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro uto kol 04, 2015 2:58 pm

Ajmo gladuši, Nina je pojela za dva tanjura.


[img][You must be registered and logged in to see this link.][/img]

[You must be registered and logged in to see this link.]


Veli moj muž da bi se udao za mene.....hehe....

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro pon kol 10, 2015 4:15 pm

Skuhala sam mužu za kasni ručak nešt fino.


Jedan veliki luk narezan na kockice, tri mrkve, na kockice, šnita celera, na kockice, jedan mladi patliđan neoguljeni na kolute (materemi, zaboravila sam ga oprati Embarassed - ne bum mužu rekla), jedno pol kile poriluka kolutiči, jedna velka paprika kockice, dvije jugurt šalice ukuhanog paradajza, jedna srednja glavica karfiola natrgana,dva para narezanih kranjskih kobasica, četiri lovorova lista, dvije velike žlice kiseloga vrhnja, umučeno brašno, pa to zakuhano i iscjeđen jedan manji limun na kraju i promješano.
Upravo jedem tanjur, mislim da je dobro - ove improvizacije najčešće ispadnu dobro, a ova potvrđuje to pravilo.
Sad još da dojdu muž i Nina i da vidim njihovu reakciju.

Poslikam dok se najedem.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  muhanicar pon kol 10, 2015 6:47 pm

Kranjske bi ti dobro ispale i bez onih pravokutnih kolutiča

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro pon kol 10, 2015 10:09 pm

Jedi povrče i šuti.
Povreče je zdravo.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro pon kol 10, 2015 10:41 pm

Evo, sa ovime sam ja danas nahranila svoju obitelj - Nina je opet maznula za dva tanjura i tražila još.

[You must be registered and logged in to see this link.]

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin uto kol 11, 2015 8:21 am

Ovo je sigurno zdravo , ali sigurno ne izgleda fino amen

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro uto kol 11, 2015 9:27 am

Malecki, sad si gotov!

Sad sam napravila strašan plan. Ja budem tebe namamila u goste, napričala budem ti o meniju takve krasote kaj budeš jednostavno moral doći, recimo napravim špikovano, pa kotlete u umaku od vrhnja i gljiva, pa faširance na moj način, pa tjesteninu od palačinki, pa okruglice od sira, pa rižu onak kak ju ja slažem a profi kuharu bi se digla kosa na glavi, pa rebarca pečena na krunu, pa......a ondak budem skuhala mahune s kobasama i ovo kaj sada tu gledaš.
Čisto iz inata i pakosti.raspa

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro sri kol 12, 2015 3:40 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]


A? Jel netko neki dan nešto o ovome spominjao?


Ajmo dječaci, sad lijepo porazmisliti, štedjeti, uštedjeti za jedan lijepi poklon do dvadeset devetog - i tko uštedi i kupi, može doći na pečeno.
Padam na sve  - od griota do kupona za masažu. lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin sri kol 12, 2015 4:19 pm

to su u konzumu čopila , ja sam vrebao prošli tjedan ali uzalud , navodno je bilo naguravanja , laktenja beštimanja da ne spominjem

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro sri kol 12, 2015 9:53 pm

Aha.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  muhanicar sri kol 12, 2015 10:05 pm

Koji je to .....
Navodno ide četrdeset i nešto komada dnevno po centru pa ko se ranije ustane i stane u red možda dočeka u ta tri dana akcije.
Mene to podsjetilo na čekanje za kavu, mlijeko, benzin .....

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro čet kol 13, 2015 9:32 am

E sad ne znam, jel u gradu kod hotela, ili tu u Pribislavcu - jutros mi susjeda rekla da Slavica sada tu radi. Ali mi uzela predzadnjeg jučer, već rano ujutro..M;a prijateljičina sestra je to, prošli tjedan uzela za sebe, sada za nas.
Iskreno, bojim se da ne bude kvaliteta ko i drugome mesu, pričala mi žena čiji susjed radi u Konzumu, na odjelu mesa - bile isto tako reklame, domaće meso na akciji, ona došla baš u trenutku dok je on iz skladišta vozio do vitrina meso, i vidjela, na kutijama je pisalo made in Danska.Pa ga pitala o čemu se radi, samo joj se nasmijao i rekao - ma daj šuti, ništa ne pitaj.
A ja ne znam da Danska ima poroizvodnju mesa, pa i još k tome za izvoz, bog te pitaj koji su to putevii starog odpada do naših uvoznika....a ne domnaće. Ovo je možda kakav australski janjac koji se smrzavao negdje u hladnjači dvije goodine ili pet.Sve sam nekako skeptična.....

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Bobić čet kol 13, 2015 10:12 am

Zato ja gotovo nikad ne uzima ta mesa na akciji,,,

znam uzeti samo carsko meso a sve ostalo ccc,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro čet kol 13, 2015 12:18 pm

A evo sam maločas opet pričala sa susjedom i veli da je danas bila i janjetina i odojak po dvadeset kuna. Nešt malo ispod. Mogla sam sto pedeset kuna jeftinije proći. A materemi, sad mi je sve to još sumnjivije.


Ajd Admin, napravi susret forumaša, ja ti ispod cijene prodam ovog janjca, daš ga speči i tolko se bum žrtvovala da bar dio pojedem, onak, reda radi, više bum samo kostice glodala. Luk ti dam besplatno.

Tako Bobić, u pravu si- ja u ledenici mesa nemam, potpuno mi je prazna - dok smognem vremena dovoljno da na miru sve pospremim, i ove vrućine malo prođu, kupila si budem opet pola pajceka.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin čet kol 13, 2015 1:54 pm

Pa da forumaše mamim hranom kao i konkurencijan? lolo ..neće moči

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro čet kol 13, 2015 2:35 pm

Ah, ja m,islim da od konkurencije nebude ništ, tako da ti ne bi uopće bila loša ideja, jer bum inače bila ostala gladna.
E vidiš, sad malo žalim za Grofom, čovijek je bio organizator i pravi vođa. Niste mu do koljena dečki, niste......hehe........

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 12 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 25. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.