još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta smo radili i šta budemo radili danas

+4
gilan
Admin
Bobić
pitijacro
8 posters

Stranica 5 / 20. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin čet vel 18, 2016 7:58 pm

ma jok , njoj se nikad neće , ona je ko i ti -žensko

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro čet vel 18, 2016 8:49 pm

Nesmeš pitati.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pet vel 19, 2016 6:31 am

Shocked

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić pet vel 19, 2016 7:39 am

Vidis ti kako su u strahu velike oci,,, lolo lolo lolo
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pet vel 19, 2016 8:10 am

I ima me zašta biti strah - paradajzi su posađeni, ostalo za danas jedno dvijesto komada, je da oni stoje - kak sam sinoć bila muhaču rekla - ko kara dvadesetogodišnjaka - ali to je sada dok nema sunca. Pitam se šta će se dogoditi dok utopli u plasteniku, dok krene pojačana transpracija, hoće li korijen biti u stanju to transferirati, povući vodu i poslati je u listove.
Temperatura zemlje je trenutno na rubu mortlitetnog nivoa, presadnice se u plasteniku izvlače u visinu a nemaju potrebnu čvrstinu - uvjeti za napraviti dobre su nikakvi - jedino rješenje mi je bilo staviti ih u proizvodnju, a tamo opet uvjeti nikakvi, ali ak ništa drugo, zaustaviti će se porast. Ako korijen ne ode u tri mp3. Onda sam na.ebala ko žuti mačak. Malo sam u psihozi, mužu ne govorim ništa, nema smisla da se oboje ebajemo sa potencijalnim problemom i da oboje slijedećih nekoliko dana se spavamo mirno. Ak ode sve ukurac, ima vremena za šok, ak ispadne dobro, čemu duplirati sadašnju psihozu? Je da sam računala na malo sunašca koje bi drastično izmjenilo uvjete u plasteniku i je da sam se prešla - evo oblaci će još danas ebavati se po nebu, a meni netreba puno - smo da proviri tu i tamo nakratko, i bilo bi sve ok. Onak, na skromno.
Uz to sam si flance paprike stavila na frigo sistem nekoliko noći, što oni ne podnose, a morala sam, zbog paradajza - on se noću na toplome jako izvlači - u stanju je izvući se par cm u dvadeset četiri sata.

Uz to imam tisuću presadnica u dadilja sistemu jednog poznanika - nije nam čak niti prijatelj, ali veoma je dobar čovjek - u gratis aranžmanu na brizi, jebiga - zamolio, nema uvjeta doma da si sam to odradi, a umrla mu žena prošle godine, a on zbilja duša od čovjeka, a sam sada, a vrijedan, trudi se.....a jebiga, jebiga, jebiga......pomogni ako možeš, jel....

A što si me povukao za jezik,,,,,,,,,,hvala, i bolje da sam prožvakala rečeno, više mi ne izgleda tako strašno -. kako bude, bit će. amen


pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić sub vel 20, 2016 5:00 pm

Subota je popodne, ceka se za polaganje ispita o herbicidima,,,
pripremljeno 100 novaca, kazu da je to dovoljno,,,

Maloprije zavrsio i video poziv sa engleskom, klinka sretno stigla i smjestila se,,,
zanimljivo kak je razgovor prosao bez trzaja bez leđenja slike i tak to,,,
dok se tu doma razgovaras s nekima je katastrofa,,,
cini se da su oni ipak tri dana jahanja ispred nas,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 54107490  kaj je da je,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sub vel 20, 2016 5:45 pm

A ne znam - meni se ponekada zaledi na trenutak, ponekada i pol ure ništa. Isto sa Engleskom.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin ned vel 21, 2016 6:48 pm

bil sam u šumi , zagreznul do akse fire jebo te traktor da te jebo..i prikolica te jebala ..hoču konja cheer

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan ned vel 21, 2016 7:56 pm

Ja ipak mljeo kukuruz s traktorom, u klipu. jebat konja kak bi mi ga on samljeo, u klipu.

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin ned vel 21, 2016 9:02 pm

samljeo bi on njega bez kapi struje , i zrna nafte

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pon vel 22, 2016 12:50 pm

Admin je napisao/la:bil sam u šumi , zagreznul do akse fire jebo te traktor da te jebo..i prikolica te jebala  ..hoču konja cheer

Da, u paru je najbolje raditi u šumi. kokice

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin pon vel 22, 2016 5:21 pm

Pa da ne bi bilo
[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić pon vel 22, 2016 6:31 pm

Bili danas malo vgoricama, rezalo se,,,
ostalo nam jos samo nalo trsja i gotovo sve vocke,,,
da nesem jebaval sljive i obrezali bi moza svo trsje,,,

sjutra nastavak slijedi,,,
nadam se da nebu puvalo ko danas,,,
sam Bog da ni puhalo od istoka jer od rezidbe nebi bilo nist,,,

vinceko mlado, ma ageli bi ga pili,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 1226846223
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pon vel 22, 2016 7:02 pm

Dakle, ja ne.
Ja dam daleko od angela. Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 54107490

A vidiš, čim malo utopli razmilimo se na sve strane, uvijek se nađr posla.

Kako sam se danas naživcirala.....nikako naći pikača za rupe a imala sam u planu posijati sve  što još moram. i pretržila sam cijeli plastenik - i po zemlji dole, po kontejnerima, sve sam prevrnula....A nikada ga ne iznosim van, i uvijek ga ostavljam na oku, na suhome - to posebno pazim. Nisam mogla vjerovati, već sam pomislila da sam ko budni mjesečar - ne znam šta radim.
Ah, nije da sam nešto pretjerano napravila - izgubila sam dva sata u pretraživanju i najnemogućijih mjesta, ali ajd, nešto je - prepikirala četristo  paprika i paradajza, posijala, spozalijala i utvrdila da krastavce još ne budem sadila u veliki plstenik - probna tri od prije četiri dana posađeni su danas krepali - ozeble im nogice....brrrr.......

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  muhanicar pon vel 22, 2016 10:10 pm

I ja sam danas izgubil nekoliko sati, a li sutra radimo punom parom.

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin uto vel 23, 2016 4:20 am

ako boga da prilike danas se švercam cheer

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro uto vel 23, 2016 6:50 am

Di, u tramvaju ili budeš samo zabušavao na poslu?

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan uto vel 23, 2016 9:02 am

Admin je napisao/la: ako boga da prilike danas se švercam  cheer


Izbjeglicama???' kokice

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro uto vel 23, 2016 10:10 am

Nije dan za raditi - nema sunca. Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 54107490
Odustajem.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan uto vel 23, 2016 11:22 am

Koji banalan razlog, još da si se opravdala time da je i utorak, sram

Ljenčugo, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 2548004431

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro uto vel 23, 2016 11:54 am

A nemoj tako - evo sam ko i svaka dobra gazdarica maločas bila u plasteniku i pogledala jel sve u redu. Je.
Paradajzi su ok, čak su počeli u srcu dobivati boju, zadovoljna sam iako sam tri dana svako jutro sa zebnjom otvarala vrata, a noću se budila od nelagode kako će ispasti. Sadila sam u zemlju od deset stupnjeva, čak i malo niže, a mortalitet je na petnaest ukoliko je zračna viša od dvadeset pet.
Ali ja sam zračnu imala petnaest, i nižu u vrijeme sadnje - to što sam napravila, odlučila u takvim uvjetima saditi - može samo lud čovjek napraviti, sa nekom žicom u sebi i intuicijom da ipak radi dobro.
Ma uključila je Piti malo mozga, iskalkulirala, posložila si neke činjenice i pljas! cheer
Malo znanja, malo sreće i to je to.
Bude to sada jako sporo napradiovalo, ali kada jednom krene, bude buuuum......

A velim da nisam hazarder. lolo


pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin uto vel 23, 2016 12:11 pm

za sad mi švercanje ide od ruke amen

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro uto vel 23, 2016 12:41 pm

Pa ajd malo pobliže o tome, da vidimo u čemu si to uspješan.


pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin uto vel 23, 2016 2:19 pm

pa nesmijem pisati javno da ništ ne delam

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro uto vel 23, 2016 3:27 pm

Tako majstore, tako se to radi.
Neje kušt zaradiiti plaću s radom, kušt je zaraditi plaću a da ne radiš. kl kl kl
Za to treba biti pametan i imati dobar plan. mig

lolo lolo lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sri vel 24, 2016 6:06 pm

E, danas sam se naradila ko konjeto.
Presadila sve paprike za flance što je doraslo, paradajze, posijala nove - ljute, slatke feferone, paradajze, sve spozalijala, oba velika plastenika, sve flance - onda mi došla jedna gospođa u posjetu a ja u poslu - posjela sam je na vreću substrata - stavila joj pod guzu svoju jaknicu od trenirke i rekla - možemo pričati. Ja radim, ona priča, ja pričam......kava ništa, nije se imalo vremena.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 5 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 20. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.