još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

+5
pitijacro
muhanicar
Bobić
mtd001
pingy321
9 posters

Stranica 10 / 25. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 25  Next

Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro ned sij 18, 2015 8:04 pm

Zaželjela se ja kestena

[img][You must be registered and logged in to see this link.][/img]

Pa sam ih skuhala.
I pojela. Ostalo malo.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro sub vel 07, 2015 12:46 am

[img][You must be registered and logged in to see this link.][/img]


A zbilja bilo fino - začinjene kockice mesa, puno vrhnja, malo mlijeka, ulje, sol - sve pojeli. Pola mi, pola Nina i Cica.
Prekjučer.
Bio Marabel.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro ned vel 08, 2015 9:58 am

Šta ćemo danas kuhati?
Kak se meni ništ ne jede....uopće nemam ideje što ću.
Nemam brokule niti karfiola....kad nisam mislila jučer, a sada mi se neda do dućana.
Ništ, idem dolje do ledenice, budem zavirila, pa......ih, nemam niti mljevenoga mesa, samo u komadu.....možda nađem još koju vrečicu graška, Ili mahuna.....korabicu imam, ali već je postala punoljetna, šteta, bio bi to fini pire od kolerabe.....možda da probam, pa ak nebu kak treba bacim?....ma ništ,idem vidim i nešt budem isimprovizirala.
Danas budem se ionak prenajela fašenskih krafni - naručila me prijateljica pod obavezno, ko svake godine,  da moramo doći u tri.Već znam kako to bude išlo - ona očekuje da je to potamanim onako pošteno - ona počne peći dok mi stignemo, tak da su još vruće - onda ona uživa dok je prva tura pojedena prije neg ona drugu donese i oči joj se cakle dok me gleda kako ih jedem, a moje milo mene grdo gleda - ne odmah nakon druge, nakon treće, a dok uzimam četvrtu počinje ritanje nogom pod stolom, ja ne reagiram,navikla sam već,ali kad me nakon pete počinje glasno opominjati kak se nek suzdržim i kak me nije sram, e, onda uđemo u verbalni delikt, i ja nafrnjim nos, ali još jednu pojedem dok on ne gleda - ode sa Dragom tam nešt njihovo muško pogledati.....a Katica veli - ma kaj te brige,sam jedi...kak se smijemo.....na kraju svi četvero.....
I to je tako svake godine......isti scenarij, isti glumci. Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 54107490
Idem u podrum zaviriti u ledenicu.
Prokleti kapučino....nebu to bez tablete prošlo danas.....a jebiga, ionako budem morala zbog krafni.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro ned vel 08, 2015 11:38 pm

ispalo ovo -

[You must be registered and logged in to see this image.]" />

A onda bili kod prijatelja -

[You must be registered and logged in to see this image.]" />

A da bismo do krafni došli,morali smo pregaziti ovo -

[img][You must be registered and logged in to see this link.][/img]

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro uto vel 17, 2015 12:58 pm

Juhca od svinjskog mesa po sistemu - meso pojedeno prekjučer na večer,juha zakuhana sada.
Uvijek se iznova začudim koliko masti ima u juhi. Zato ja naviše volim to ostaviti jedan dan u frižideru,masnoća se skupi gore,pa ja to skinem.
Pileći kroketi iz dućana -ebajga,ne mogu se pohvaliti sa današnjim ručkom,ali to je jedino što sam mogla u petnaest minuta napraviti.
Bem ti tastaturu,pod kotač ju budem dela.

Ako tko pita,u plasteniku krastavce presađujem u veće kontejnere,ali pošto je danas fašnik,ja to priznala nebum.
Jel danas fašnik???? Koji je danas dan?

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro ned vel 22, 2015 11:25 pm

Nakon duuuugog vremena neki dan je bilo na jelovniku ovo -

[img][You must be registered and logged in to see this link.][/img]

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro sub vel 28, 2015 11:35 am

Bude svačega danas - nabavom namirnica stvoreni su uvjeti za razno - razne mogućnosti.
A i spremna sam za goste - muhač, [You must be registered and logged in to see this image.]  .....[You must be registered and logged in to see this link.]

ak Nina prije ne skuži da ima. lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Bobić sub vel 28, 2015 12:59 pm

A parizer je za muhaca,,, lolo

imas srece muhac jer ovaj pureci malo je kvalitetniji od onog obicnog vindijinog,,, Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 23749988
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro sub vel 28, 2015 1:29 pm

Neznam kak bu to završilo,Nina je već nanjušila i hoda oko frižidera.
Ajmo sa istinom ala solare - to je zapravo Ninino, ali pošto je muhač njoj donesel konzervu dok je ono bio došao kod nas,sad bum ja odrezala komada od njenog, pa bum spremila za muhača.
Zavrijedio je dečko, a mi međimurci znamo kaj je red. mig

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  muhanicar sub vel 28, 2015 1:57 pm

Dečko lolo lolo lolo

Opet bu te žaluček bolel, samo kaj bu ovaj put od jagoda amen

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro sub vel 28, 2015 2:37 pm

A jok - to je za EPMBZ. cheer

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  muhanicar sub vel 28, 2015 4:35 pm

Priznaj da nije dočekalo večeras, ajde priznaj moli

pitijacro je napisao/la:
A je,nisam rekla - ćerca mi od jučer doma, a EPMBZ stiže večeras.


muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro sub vel 28, 2015 4:56 pm

Ipak bude na tvoje -pojela budem.
Jadan je obolestio i propustio autobus. Nebu došel. I tako ćemo sutra ćerca i mi sami na ručak, a jagode budem prisiljena sama pojesti - teško bude,ali ak se mora.....a kak sam izribala kadu!!!!!!!(ipak).I pločice podne u kutevima...... ručnici na friško oprani....mahune u vrhnju sa piletinom u rajngli..... ceka

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  muhanicar sub vel 28, 2015 5:29 pm

pitijacro je napisao/la:
Jadan je obolestio i propustio autobus ceka
scratch scratch scratch scratch
Da ga nije sinko vozil lolo lolo mig mig

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro sub vel 28, 2015 6:58 pm

A ne znam - možda bi ga i bio on vozio - nisam se u zadnje vrijeme čula sa njim. Ma od kada je iz Dobrovnika imao vožnju.
A možda da mu probam ja sms piknut, kaj misliš? scratch

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin sub vel 28, 2015 7:51 pm

a pita od sira , ko domača

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro sub vel 28, 2015 8:25 pm

A ništa - propao plan.
Kašljem,kišem,šmrcam i ne dišem.Samo otvaram usta i lovim zrak.
Sreća kaj sutra ne kuham,idemo u restoran.Do auta se bum dokoturala nekak.

A i sreća kaj sam ovo skuhala danas za ručak, pa se jelo i navečer - jer sada nema šanse da se nečeg lovim.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Dva luka narezana,dvije narezane mrkve,šnita celera,mahune, jedna velika crvena paprika,tri velke žlice kiselog vrhnja,pile i na kraju zgusnuto brašnom.
A zbilja je bilo fino.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  muhanicar sub vel 28, 2015 8:34 pm

pitijacro je napisao/la:A ne znam - možda bi ga i bio on vozio - nisam se u zadnje vrijeme čula sa njim. Ma od kada je iz Dobrovnika imao vožnju.
A možda da mu probam  ja  sms piknut, kaj misliš? scratch
A kaj te košta

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro sub vel 28, 2015 8:44 pm

Budem sutra - na oba moba ako na privatni ne prođe.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro pon oľu 02, 2015 8:15 pm

Bili čaščeni jučer - ali mislim da ovo ne vrijedi te novce - sto osamdeset kuna na Ponudi dana - mislim da je popust pedeset posto - ma da je i trideset,to ne vrijedi bez popusta sto osamdeset.Ali, pojelo se.....



[You must be registered and logged in to see this link.]


A danas je napravila malo drugačije - sa sirom i šljivama - nije loše ispalo....


[You must be registered and logged in to see this link.]

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Bobić pon oľu 02, 2015 10:57 pm

Kaj je to, zlevanka?
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro pon oľu 02, 2015 11:14 pm

Ma ne,gibanica od sira i suhih šljiva.
Znaš šta, sad si mi dao ideju za zlevanjuku od hajdine. Budem je koji dan napravila ako uspijem kupiti hajdinsko brašno. Zadnji puta sam prošla desetak dućana i nisam ga mogla kupiti.Držao ga je Kaufland i Merkator, a sada se moraš polomiti da nađeš. Možda ,kada idem opet u Mađarsku tamo nađem, tamo sa kupila rižino.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro sri oľu 04, 2015 10:56 pm

Nema hajdinskog brašna. Šteta.

Mislim da me nitko za kuharicu ne bi htio.
Ovako ja na brzinu,dok treba pod hitno nahraniti gladne skuham -
pureča noga kuhana,špagete kuhane pa umješane u umak od vrhnja,zelena salata.... juhica naravno,a ona je i najbolja od svega. Nije nešto, zapravo je vrlo jadno, ali je na brzinu gotovo.

[img][You must be registered and logged in to see this link.][/img]


pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin čet oľu 05, 2015 4:46 am

ili sma ja trenutno u stanju viske gladi , ali ovo izgleda i za tanjur pojest glad

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro čet oľu 05, 2015 6:50 am

Hvala.
Mi smo bili isto u stanju visoke gladi,pa nam bilo fino - ali nije ti to nikakav kulinarski domet.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro čet oľu 05, 2015 7:38 pm

Veli meni moj muž nek se ja samo njega držim jer ovakvog bedaka koji će i za ručak i za večeru jesti isto više neću naći.

Skuhala ja pileći paprikaš danas sa špagetama. To mi bilo brzo gotovo. A nisam ja kriva što pile bilo skoro dvije kile - ne zna on da će i sutra još to jesti.

[You must be registered and logged in to see this link.]

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 10 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 25. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 25  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.